Untitled-7
Untitled-6
Untitled-1
Untitled-3
Untitled-4
IMG_3620

درباره ما

درسال ۱۳۶۸ با توجه به لزوم استفاده از وسایل کمک آموزشی در مراکز آموزشی کشور و ارتقاء  بهره وری در این زمینه، شرکت ورتون با همت سه یار دبستانی ( آقایان وجدان طلب ، نوروزیان و رحمان مشهدی ) تاسیس گردید  تا چراغی هر چند کوچک ولی مستقل و پاینده در امر بالا بردن کیفیت آموزشی بویژه در مراکز آموزش عالی روشن گردد.

شرکت ورتون در اولین گام خود با اخذ نمایندگی از شرکت ۳B Scientific آلمان با معرفی جدیدترین دستاوردهای وسایل کمک آموزشی پزشکی آن زمان کار خود را آغاز و پس از مدتی موفق به کسب نمایندگی از شرکتهای Laerdal Medical نروژ،  Koken ژاپن و بعدها Adam, Rouilly انگلستان گردید. همزمان با این حرکت جهت تکمیل امر آموزش اقدام به واردات وسایل کمک آموزشی شنیداری و دیداری از قبیل اورهد پروژکتور، اپک، اسلاید پروژکتور و پرده های نمایش از کشورهای دانمارک، آلمان، ژاپن و امریکا نمود. در حال حاضر شرکت فعالیت بخش دیداری و شنیداری خود را در زمینه هوشمند سازی مدارس متمرکز کرده است.

با گسترش فناوریهای جدید در طی زمان فعالیت شرکت، کارشناسان ما جهت بروز رسانی محصولات و فرآورده های تکنولوژیک همواره همپای مترقیترین کشورهای جهان حرکت نموده اند و شرکت با واردات این کالاها در کنار دانشگاهها و مراکز آموزش کشور حضوری فعال داشته است.

شرکت ورتون با حدود ربع قرن تجربه و بیش از ۵۶۰۰ مشتری همچنان به طور حرفه ای در پی گسترش فعالیتهای خود چشم به آینده ای روشن و پر فروغ دوخته است.